HVALA IN ŠE ENKRAT HVALA ZA NAJBOLJŠO PRVO LEPOTNO KONFERENCO V SLOVENIJI

Končno se je zgodil težko pričakovan 2. oktober. Nanj sem čakala z nekim velikim cmokom v grlu, z kančkom treme, malce strahu. Nikoli do sedaj nisem bila na čem podobnem, no v svoji stroki že, ma takole na beauty konferenci, dogodku pa res ne. Težko najdem vse besede, ki bi dosegle moje navdušenje. Noro so nas razvajali z ponudbo, darilci, predavanji. 



HVALA Nika Veger, Ajda Sitar, Gabi Nedič, Domen Blenkuš, Matej Špehar, Jure Doler za vsa čudovita predavanja, nasvete, besede, novosti. Moje najljubše predavanje je zagotovo bilo povezano s fotografsko delavnico. Hvala Ajda Sitar in Domen Blenkuš za vse majhne trike, ki sta jih delila z nami in bodo v prihodnje  samo še olepšale naše slikice, mislim, da se bo marsikatera fotograjija izboljšala. Hvala Gabi, ker go analitika ogledov sedaj veliko lažja in manj zakomplicirana.  Hvala Jure Doler za strokovno znanje, ki bo mogoče nekoč moj blog malce privzdvignilo in hvala Matej Špehar, za veliko zanimivih podatkov, ki jih niti sama nisem vedela in za nastop poln sproščenosti in domačnosti, ter HVALA tebi NIKA VEGER za vso moč, željo, tvoj čas, energijo in trud, ki si ga vložila v konferenco, ki je bila maximalno nekaj boljšega v mojem življenju. Hvala, ker žariš v tem kar si in kar počneš:). 

HVALA vsem krasnim puncam, ki sem Vas spoznala. Saj Vem, veliko energije imam in mogoče sem katero prestrašila, ker sem kar planila v njo, po vsej verjetnosti jo še objela. Predvidevam, da je marsikateri šlo to na živce:). Vseh nisem spoznala, za nekatere res nisem vedela kam po obrazu sodeč naj Vas dam, z nekaterimi sem se konkretno zaklepetala z drugimi je padla beseda ali dve. Povzetek tega pa je, da ste vse bile tako sproščene, nasmejane in ob koncu večera ste se vse mučle z nenormalnim kupom vrečk:). Hvala Ana za prevoz, Sanja in Sara, ker smo si delale družbo na poti do iz Ljubljane in nazaj. P.s Hvala Velenjski zasedbi, one že vedo katere so:), punce krasne ste. 













HVALA vsem predstavnikom, podjetjem, sponzorjem, ki so sodelovali na dogodku, za nas pripravili stojnice, nam svetovali, pokazali svoje izdelke in nas obdarili z svojimi produkti. Bili ste z eno besedo povedano prekrasni in tako rečem lahko samo iskren in VELIK HVALA. Hvala glevnemu sponzorju dogodka prekrasni Kozmetika Afrodita ter vsem preostalim sponzorjem Golden Rose, ličila.si, Lassana, Melvita, Oriflame, L' Occitane, Zlatarna Celje, NiveaPaul Mitchell, Dvorec Trebnik, Alessandro, AlpStories, Avon, Clarisonic, Curaprox, Youngblood, Le Couvent des Minimes, Philips, Vichy, Aussie, Catrice, CD, Click2Chic, Essence, Eucerin, Labello, La Roche-PosayRestart, NULA, Smile, ter medijskemu partnerju Adria Media.

Hvala najboljšemu in zabavnemu voditelju vseh časov Petru Poles, ki je absolutno rojen za svoj poklic:)

Hvala, ker me nihče ni pripravil na to, da bom domov prinesla toliko daril polnih prekrasnih izdelkov in mi s tem posledično zapolnil celoten hodnik, mimo katerega dejansko že kar malo težko prideš:), z veseljem jih bom stestirala in pokazala na svojem blogu. Mislim, da bo to podjetjem, posameznikom, vsem , ki so pri tem sodelovali na nek način moja zahvala za njihov trud.